Team onderwijs

De Watersnip heeft een professioneel team van betrokken leerkrachten. Het team bestaat uit een goede mix van ervaring en jong enthousiasme. Samen gaan we voor elk kind. Niet alleen voor de kinderen uit de eigen groep, maar voor alle kinderen die wij op school hebben.

 
Maria Rog
Directeur


m.rog@opoz.nl

Aanwezig: ma t/m vr
Melse Jans
Adjunct en leerkracht groep 6 

m.jans@opoz.nl

Aanwezig: ma t/m vr
Laila van der Heijden
Intern begeleider 


l.vanderheijden@opoz.nl

Aanwezig: ma-ochtend, di t/m do en vr-ochtend          


  
 
Laura Bosman
IB'er en leerkracht groep 8             

l.bosman@opoz.nl


Aanwezig: ma t/m vr
Jehene Selmi             
Leerkracht groep 1/2A


j.selmi@opoz.nl            


Aanwezig: ma, di, do & vr
Eveline van Kampen          Leerkracht groep 1/2A, 1/2B en 3A 

e.vankampen@opoz.nl            

Aanwezig: ma t/m woe      


 
Marianna van Buuren
Leerkracht groep 1/2B 


m.vanbuuren@opoz.nl

Aanwezig: di t/m vr
Anja Popma            
Leerkracht groep 3A 


a.popma@opoz.nl             

Aanwezig: ma, woe t/m vr 
Esther Kouwenhoven        Leerkracht groep 3B


e.kouwenhoven@opoz.nl            
Aanwezig: ma t/m vr          


 
Yeliz Coban            
Leerkracht groep 4A

y.coban1@opoz.nl 

Aanwezig: ma t/m vr            
Annika Bäcker             
Leerkracht groep 4B 

 

Aanwezig: ma t/m vr
Martina de Hoog            
Leerkracht groep 5 

m.dehoog@opoz.nl             

Aanwezig: ma t/m vr


                       
Rob Schilperoort         
Leerkracht groep 6 

r.schilperoort@opoz.nl          
Aanwezig: ma t/m vr
Demi Zeegers             
Leerkracht groep 7

d.zeegers@opoz.nl            

Aanwezig: ma t/m vr
Flora Brouwer            
Leerkracht groep 8 

f.brouwer@opoz.nl           

Aanwezig: ma en di        


         











 




Mathilde van Buiten          Leerkracht plusklas             
m.vanbuiten@opoz.nl            
Aanwezig: ma, di en woe       
Bernard Alsema        Vakleerkracht gym 

b.alsema@opoz.nl
           

Aanwezig: ma, di en do
Julia Stegeman             
Vakleerkracht muziek

j.stegeman@opoz.nl             
Aanwezig: do


     
Ninon Smit             
Onderwijsassistent             
n.smit@opoz.nl            

Aanwezig: ma en vr          
Ilona van der Knaap          Onderwijsassistent

i.vanderknaap@opoz.nl             
Aanwezig: ma t/m vr          
Krista van 't Riet             
Onderwijsassistent

k.vantriet@opoz.nl 

Aanwezig: di en do        


             
Gina Verheijen             
Administratie en tutor groep 1/2             

g.verheijen@opoz.nl            
Aanwezig: ma t/m vr          
Rick van Rhee             
Conciërge            

             
r.vanrhee@opoz.nl            


Aanwezig: ma t/m vr



Snel naar